https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/interfejs-przemyslowy-rs485-422-232-na-konwerter-swiatlowodowy/
00:48 22.01.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Interfejs przemysłowy RS485-422-232 na konwerter światłowodowy

IFC-FDC-E-SC002
IFC-FDC-E-SC002
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Multi-mode SC port, Distance 2km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-E-SC020AB
IFC-FDC-E-SC020AB
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Single-mode SC port, Bidi 1x mode A+ 1x mode B, Distance 20km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -10.. 60C Operating Temperature
Łącznie COM
1
RS-232/422/485
1
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
SC
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-E-SC030
IFC-FDC-E-SC030
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Single-mode SC port, Distance 30km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-E-SC050
IFC-FDC-E-SC050
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Single-mode SC port, Distance 50km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-E-ST002
IFC-FDC-E-ST002
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Multi-mode ST port, Distance 2km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xST
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-E-ST030
IFC-FDC-E-ST030
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Single-mode ST port, Distance 30km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xST
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-E-ST050
IFC-FDC-E-ST050
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Single-mode ST port, Distance 50km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xST
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-PRO
IFC-FDC-PRO
Industrial PROFIBUS RS-485 Daisy Chain Fiber Converter with 2 fiber links, SC/ST port, Distance 2km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -10.. 60C Operating Temperature
Łącznie COM
1
RS-485
1
RS-485 z izolacją
2500
Typ 10/100 Mbit/s
SC, ST
Profibus DP Port
tak
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-PRO-E
IFC-FDC-PRO-E
Industrial PROFIBUS RS-485 Daisy Chain Fiber Converter with 2 fiber links, SC/ST port, Distance 2km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -40.. 75C Operating Temperature
Łącznie COM
1
RS-485
1
RS-485 z izolacją
2500
Typ 10/100 Mbit/s
SC, ST
Profibus DP Port
tak
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
IFC-FDC-SC002
IFC-FDC-SC002
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Multi-mode SC port, Distance 2km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -10.. 60C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
producent
Imię / nazwa
Interfejsy I / O
Łącznie COM
RS-232
RS-485
RS-485 z izolacją
RS-422/485
RS-232/422/485
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Typ 10/100 Mbit/s
Show all Collapse
Protokoły przemysłowe
Wersja CAN
Profibus DP Port
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
9
60
dodatkowe wejście zasilania DC
V
9.6
60
Warunki pracy
Temperatura
°C
-40
75
Wymiary i waga
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Normy i certyfikaty
MIL-STD-810
Wibracje i wstrząsy
Bezpieczeństwo / Ochrona
EMS
Show all Collapse
EMI
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/interfejs-przemyslowy-rs485-422-232-na-konwerter-swiatlowodowy/
00:48 22.01.2021