https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwerter-ethernet-na-swiatlowod/nsm-200/
22:58 12.12.2019
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:
Wybrane produkty
Cena na żądanie
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl

NSM-200 Basic Gigabit Ethernet Serie

NSM-200G-SFP
NSM-200G-SFP
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-X Converter, SFP slot (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
RJ-45
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200LX
NSM-200LX
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-LX Fiber Converter, Single-mode 1310 nm, 10 km, SC connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Single-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200SX
NSM-200SX
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-SX Fiber Converter, Multi-mode 850 nm, 0.55 km, SC connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200SX2
NSM-200SX2
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-SX Fiber Converter, Multi-mode 1310 nm, 2 km, SC connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS

— New

producent
Imię / nazwa
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
12
48
Pobór mocy
Warunki pracy
Temperatura
°C
-30
75
Wymiary i waga
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Normy i certyfikaty
Certyfikaty
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwerter-ethernet-na-swiatlowod/nsm-200/
22:58 12.12.2019