https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwerter-ethernet-na-swiatlowod/przemyslowe-niezarzadzalne-konwertery-gigabit-ethernet/
07:32 12.12.2019
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:
Wybrane produkty
Cena na żądanie
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl

Przemysłowe niezarządzalne konwertery Gigabit Ethernet

EF24-1G-1Fm-SC-550M
Industrial Gigabit Ethernet-to-Fiber Media Converter, multimode, SC connector, Link Fault Pass-Through, Auto Speed, 550 M
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Multi-mode
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ATOP Technologies
EF24-1G-1Fs-SC-10
EF24-1G-1Fs-SC-10
Industrial Gigabit Ethernet-to-Fiber Media Converter, single- mode, SC connector, Link Fault Pass-Through, Auto Speed, 10 KM
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Single-mode
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ATOP Technologies
EF24-1G-1SFP
EF24-1G-1SFP
Industrial Gigabit Fast Ethernet-to-Fiber Media Converter, Link Fault Pass-Through, Auto Speed, SFP
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xRJ-45
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ATOP Technologies
EF24-1G-2Fm-SC-550M
Industrial Gigabit Ethernet-to-Fiber Media Converter and Repeater, multimode, SC connector, Link Fault Pass- Through, Auto Speed, 550 M
Łącznie Ethernet
3
Typ 10/100/1000 Mbit/s
2xRJ-45, 1xSC, Multi-mode
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ATOP Technologies
EF24-1G-2Fs-SC-10
EF24-1G-2Fs-SC-10
Industrial Gigabit Ethernet-to-Fiber Media Converter and Repeater, single-mode, SC connector, Link Fault Pass- Through, Auto Speed, 10 KM
Łącznie Ethernet
3
Typ 10/100/1000 Mbit/s
2xRJ-45, 1xSC, Single-mode
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ATOP Technologies
EF24-1G-2SFP
EF24-1G-2SFP
Industrial Gigabit Fast Ethernet-to-Fiber Media Converter and Repeater, Link Fault Pass-Through, Auto Speed, SFP
Łącznie Ethernet
3
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xRJ-45
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ATOP Technologies
IMC-1000-E-SC001
IMC-1000-E-SC001
Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000 Base-T to 100/1000 Base-X Optical Multi-mode SC port, Distance 500m, Redundant dual 12/24/48VDC input power, -20.. 75C Operating Temperature
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Multi-mode
Temperatura
-20 ... 75
pojazdy szynowe
EN 50121-4
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
CTC Union Technologies Co., LT
IMC-1000-E-SC020
IMC-1000-E-SC020
Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000 Base-T to 100/1000 Base-X Optical Single-mode SC port, Distance 20km, Redundant dual 12/24/48VDC input power, -20.. 75C Operating Temperature
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Single-mode
Temperatura
-20 ... 75
pojazdy szynowe
EN 50121-4
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
CTC Union Technologies Co., LT
IMC-1000-E-SC020A
IMC-1000-E-SC020A
Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000 Base-T to 100/1000 Base-X Optical WDM Type A SC port, Distance 20km, Redundant dual 12/24/48VDC input power, -20.. 75C Operating Temperature
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, WDM
Temperatura
-20 ... 75
pojazdy szynowe
EN 50121-4
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
CTC Union Technologies Co., LT
IMC-1000-E-SC020B
IMC-1000-E-SC020B
Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Media Converter 10/100/1000 Base-T to 100/1000 Base-X Optical WDM Type B SC port, Distance 20km, Redundant dual 12/24/48VDC input power, -20.. 75C Operating Temperature
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, WDM
Temperatura
-20 ... 75
pojazdy szynowe
EN 50121-4
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
CTC Union Technologies Co., LT

— New

producent
Imię / nazwa
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
chłodzenie
Typ
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
9
60
Napięcie wejściowe AC
V
18
36
Pobór mocy
Bieżący
dodatkowe wejście zasilania DC
V
9.6
60
Ochrona wejścia zasilania
Warunki pracy
Temperatura
°C
-20
75
Wymiary i waga
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Normy i certyfikaty
Certyfikaty
MIL-STD-810
Wibracje i wstrząsy
Freefall
Bezpieczeństwo / Ochrona
EMS
Show all Collapse
EMI
pojazdy szynowe
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwerter-ethernet-na-swiatlowod/przemyslowe-niezarzadzalne-konwertery-gigabit-ethernet/
07:32 12.12.2019