https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/switche-ethernet/jetnet-przemyslowe-switche-ethernet/
22:54 04.12.2020
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

JetNet Przemysłowe Switche Ethernet

JetNet 2005
JetNet 2005
Korenix Industrial Compact Entry Level Ethernet Switch with 5x10/100Base-TX Ports
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
5
Typ 10/100 Mbit/s
5xRJ-45
Napięcie wejściowe DC
18 ... 32
Temperatura
-25 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 2005-w
JetNet 2005-w
Korenix Industrial Compact Entry Level Ethernet Switch with 5x10/100Base-TX Ports, Wide Temperature -40..+70C
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
5
Typ 10/100 Mbit/s
5xRJ-45
Napięcie wejściowe DC
18 ... 32
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 2005f-m
JetNet 2005f-m
Korenix Industrial Compact Ethernet Switch with 4x10/100Base-TX Ports, 1xMulti Mode (2km) 100Base-FX Port, SC Type Connector
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
6
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC, 4xRJ-45, Multi-mode
Napięcie wejściowe DC
18 ... 32
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 2005f-mw
JetNet 2005f-mw
Korenix Industrial Compact 5-port Ethernet Rail Switch w/1 Multi port, Wide Temperature -40..+70 C
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
6
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC, 4xRJ-45, Multi-mode
Napięcie wejściowe DC
18 ... 32
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 2005f-s
JetNet 2005f-s
Korenix Industrial Compact Ethernet Switch with 4x10/100Base-TX Ports, 1xSingle Mode (30km) 100Base-FX Port, SC Type Connector
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
6
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Napięcie wejściowe DC
18 ... 32
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 2005f-sw
JetNet 2005f-sw
Korenix Industrial Compact 5-port Ethernet Rail Switch w/1 Single port, Wide Temperature -40..+70 C
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
6
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Napięcie wejściowe DC
18 ... 32
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 3005f-m
JetNet 3005f-m
Industrial Redundant Ethernet Switch with 4x10/100Base-TX Ports, 1xMulti Mode (2km) 100Base-FX Port, SC Type Connector
Konfiguracja montażu
Ściana, Montaż na szynie DIN
10/100/1000 Mbit/s
5
10/100 Mbit/s
4
Typ 10/100 Mbit/s
4xRJ-45
Napięcie wejściowe DC
12 ... 48
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 3005G v2
JetNet 3005G v2
Korenix Industrial Unmanaged 5x10/100/1000Base-TX Ethernet Switch
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100/1000 Mbit/s
5
Typ 10/100/1000 Mbit/s
5xRJ-45
Napięcie wejściowe DC
10 ... 60
Temperatura
-40 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 3008
JetNet 3008
Korenix Industrial Entry Level Ethernet Switch with 8x10/100Base-TX Ports (Compact 8-port Ethernet Rail Switch,v3)
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
8
Typ 10/100 Mbit/s
8xRJ-45
Napięcie wejściowe DC
10 ... 60
Temperatura
-25 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetNet 3008f-m
JetNet 3008f-m
Korenix Industrial Ethernet Rail Switch w/ 6x 10/100Base-TX Ports, 2xMulti Mode 100Base-FX Ports
Konfiguracja montażu
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s
8
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC, 6xRJ-45, Multi-mode
Napięcie wejściowe DC
10 ... 60
Temperatura
-10 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
producent
Imię / nazwa
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera
Konfiguracja montażu
Show all Collapse
Wysokość
stopień ochrony obudowy
Show all Collapse
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
5
20
10 Gbit/s
10/100/1000 Mbit/s
2
48
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Show all Collapse
10/100 Mbit/s
4
24
Typ 10/100 Mbit/s
Show all Collapse
SFP+ 10 Gigabit/s Ethernet
SFP Gigabit Ethernet 100/1000 Mbit/s
Show all Collapse
SFP Fast Ethernet 100 Mbit/s
Typowa odległość
PoE 10/100 Mbit/s
PoE/PoE+ 10/100 Mbit/s
PoE+ 10/100/1000 Mbit/s
1
24
Technologia sieciowa
zarządzane
Protokoły przemysłowe
Modbus TCP
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
9
370
Napięcie wejściowe AC
V
0
370
Pobór mocy
W
2.8
300
dodatkowe wejście zasilania DC
V
0
370
dodatkowe wejście zasilania AC
V
85
370
Zasilacz
Napięcie wyjściowe DC
V
44
57
Warunki pracy
Temperatura
°C
-40
85
Wymiary i waga
Szerokość
mm
30
440
Wysokość
mm
33.8
213.6
Głębokość
mm
56.5
378.5
Normy i certyfikaty
pojazdy szynowe
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/switche-ethernet/jetnet-przemyslowe-switche-ethernet/
22:54 04.12.2020