https://ipc2u.pl/catalog/ns-205fcs
23:02 12.12.2019
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:
Wybrane produkty
Cena na żądanie
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl

NS-205FCS

Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 1 Single-mode 100 Base-FX Port

, Cena na żądanie ()
pcs.
Złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Producent :
ICP DAS
Konfiguracja montażu:
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s:
5
Typ 10/100 Mbit/s:
1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
zarządzane:
nie, Layer 2
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 30
Temperatura:
0 ... 70
Specyfikacja
producent
Imię / nazwa:
ICP DAS
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera:
obudowa z tworzywa sztucznego
Konfiguracja montażu:
Montaż na szynie DIN
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet:
5
10/100 Mbit/s:
5
Typ 10/100 Mbit/s:
1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Interfejs Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typowa odległość:
15
Technologia sieciowa
zarządzane:
nie, Layer 2
Standard IEEE:
IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
chłodzenie
Typ:
Bez wentylatora /Fanless
LED / Sterowanie
LED:
Dioda LED zasilania, 10/100M LED, LNK/ACT LED
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 30
Pobór mocy:
3.36
Bieżący:
0.14 (24 V)
dodatkowe wejście zasilania DC:
10 ... 30
Zapasowy pobór mocy:
3.36
Zapasowe zużycie prądu wejściowego:
0.14 (24 V)
Ochrona wejścia zasilania:
Odwrotna polaryzacja
Warunki pracy
Temperatura:
0 ... 70
Wilgotność:
10 ... 90 (non-condensing)
Warunki przechowywania
Zakres temperatur:
-20 ... 85
Wymiary i waga
Szerokość:
64
Wysokość:
110
Głębokość:
98
Normy i certyfikaty
Certyfikaty:
CE, WEEE, FCC
Dokumentacja
Similar products
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 1 Single-mode 100 Base-FX Port, 30 km
, Cena na żądanie

Potrzebujesz pomocy?

Send us an email at sales@ipc2u.pl

Poproś o podobny produkt

Wymiary

Waga

Waga brutto: 0.6 kg

Ostatnio oglądany

https://ipc2u.pl/catalog/ns-205fcs
23:03 12.12.2019