https://ipc2u.pl/catalog/nsm-206ft
06:36 16.01.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

NSM-206FT

Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 2 Multi-mode 100 Base-FX Ports, IP20

, Cena na żądanie ()
pcs.
Złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Producent :
ICP DAS
Konfiguracja montażu:
Ściana, Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s:
6
Typ 10/100 Mbit/s:
2xST, 4xRJ-45, Multi-mode
zarządzane:
nie
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 30
Temperatura:
0 ... 70
Specyfikacja
producent
Imię / nazwa:
ICP DAS
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera:
Obudowa metalowa
Konfiguracja montażu:
Ściana, Montaż na szynie DIN
stopień ochrony obudowy:
IP20
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet:
6
10/100 Mbit/s:
6
Typ 10/100 Mbit/s:
2xST, 4xRJ-45, Multi-mode
Typowa odległość:
2
Technologia sieciowa
zarządzane:
nie
Standard IEEE:
IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
Wersja protokołu IP:
IPv4
chłodzenie
Typ:
Bez wentylatora /Fanless
LED / Sterowanie
LED:
Dioda LED zasilania, 10/100M LED, LNK/ACT LED
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 30
Pobór mocy:
5.76
Bieżący:
0.24 (24 V)
dodatkowe wejście zasilania DC:
10 ... 30
Zapasowy pobór mocy:
5.76
Zapasowe zużycie prądu wejściowego:
0.24 (24 V)
Ochrona wejścia zasilania:
Odwrotna polaryzacja
Warunki pracy
Temperatura:
0 ... 70
Wilgotność:
10 ... 90 (non-condensing)
Warunki przechowywania
Zakres temperatur:
-20 ... 85
Wymiary i waga
Szerokość:
73
Wysokość:
132
Głębokość:
105
Normy i certyfikaty
Certyfikaty:
CE, WEEE, FCC
Wymiary

Waga

Waga brutto: 0.6 kg

Ostatnio oglądany

https://ipc2u.pl/catalog/nsm-206ft
06:36 16.01.2021