https://ipc2u.pl/news/new/rodzina-produkt-w-nise-3800-urz-dzenie-testowe-do-zam-wienia-ju-dost-pne/
04:49 29.09.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Rodzina produktów NISE 3800: Urządzenie testowe do zamówienia już dostępne

Banner Nise-3800

Nowoczesne zintegrowane usługi w chmurze, takie jak zdalne zarządzanie, analiza dużych ilości danych, uczenie maszynowe (ML) i analiza biznesowa (BI) są wykorzystywane do optymalizacji operacji i procesów produkcyjnych. Na przykład umożliwiają zdalne monitorowanie lub zarządzanie wyjątkami, aby umożliwić zaawansowane sterowanie procesem.

Na przykład operatorzy mogą z wyprzedzeniem wykrywać i unikać kosztownych awarii, monitorując maszyny w czasie rzeczywistym. Monitorowanie operacji fabrycznych w czasie rzeczywistym oraz integracja planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i systemów realizacji produkcji (MES) w celu optymalizacji zarządzania łańcuchem dostaw to kolejne środki, które przekształcają fabrykę w „inteligentną fabrykę” XXI wieku. Wiele procesów i procedur, które do niedawna wymagały wysokiego poziomu uwagi i zasobów, można teraz zautomatyzować.

W oparciu o dane w czasie rzeczywistym, duże ilości analizy danych i uczenia maszynowego mogą być wykorzystane do tworzenia modeli, które pomagają operatorom zarządzać operacjami fabrycznymi w celu zidentyfikowania przyczyn nieprawidłowych warunków i podjęcia działań naprawczych. Konserwacja zapobiegawcza umożliwia wymianę części zużywających się przed nieuchronnym niepowodzeniem w celu zapewnienia stałej wydajności produkcji.

NIFE-3800 Diagramm

Komputer Fanless Embedded NISE 3800 firmy Nexcom to najnowszy produkt w tej linii produktów. Jest on idealny do kontrolowania wszystkich tego typu procesów. Spełnia także funkcje komputera gateway. Bazując na procesorze Intel® Core ™ 6. generacji, NISE 3800 jest liderem wydajności w swojej klasie. W porównaniu z poprzednią platformą, procesor szóstej generacji znacząco zwiększa moc obliczeniową i wydajność graficzną. Ponadto procesor ma wyjątkowo niskie zużycie energii. Solidna konstrukcja z aluminiową obudową umożliwia płynną pracę NISE 3800 nawet w temperaturach od -20 ° do 60 ° C.

NISE-3800

  • Obsługuje szóstą generację Intel® Core ™
  • Obsługuje 1x 2,5" dysk twardy SATA
  • 1x DVI-D, 1x DP i 1x HDMI z niezależną obsługą wyświetlacza
  • Trzy porty LAN Intel® GbE; obsługa WoL, Teaming i PXE
  • 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x COM

Informacje o zamówieniu

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży

po przez e-Mail: sales@ipc2u.pl

lub skontaktuj się z nami bezpośrednio przez telefon:

+48 (022) 208 7702NISE-3800

  • Obsługuje szóstą generację Intel® Core ™
  • Obsługuje 1x 2,5" dysk twardy SATA
  • 1x DVI-D, 1x DP i 1x HDMI z niezależną obsługą wyświetlacza
  • Trzy porty LAN Intel® GbE; obsługa WoL, Teaming i PXE
  • 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x COM

Informacje o zamówieniu

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży po przez e-Mail: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio przez telefon:
+48 (022) 208 7702NISE-3800 obsługuje do dziesięciu portów USB3.0, dwa porty USB 2.0 i trzy porty LAN GbE. Model ten pozwala na użycie maksymalnie dwóch dysków twardych SATA 2,5" z funkcją RAID 0 lub 1. Podstawowa konfiguracja obsługuje następujące porty: 2x RS232 / 422/485, 2x Mini PCIe, 1x M.2, 1x SIM. Ponadto, można go podłączyć do trzech wyświetlaczy za pomocą interfejsów DVI-D, DP, HDMI. Wszystkie produkty z rodziny NISE 3800 są zgodne z międzynarodowymi normami EN61000-6-2 i EN61000-6-4, które poświadczają o stabilności urządzeń przed promieniowaniem elektromagnetycznym i zakłóceniami w określonej branży przemysłowej.

NISE-3800 łączy funkcje sterowania oparte na PC, interfejsach typu człowiek-maszyna (HMI) i urządzeń typu gateway, tworząc serce przemysłowych aplikacji IoT (Internet of Things) i może być obsługiwany za pomocą różnych systemów operacyjnych. Dzięki możliwości wielozadaniowości zapewnianej przez wielordzeniową i wielowątkową konstrukcję, NISE-3800 może pomóc zmniejszyć liczbę jednostek sprzętowych wymaganych w budynkach fabrycznych i uprościć konfigurowanie oraz konserwację sieci sterowania. Integracja z Intel HD Graphics Engine umożliwia płynne wyświetlanie grafiki 2D i 3D. Komputer NEXCOM NISE 3800 Embedded Box Computer może zbierać dane głównie z podłączonego sprzętu w zakładzie lub z innych zakładów przemysłowych i analizować je w czasie rzeczywistym.

Seria NISE-3800 pojawia się w różnych wersjach, takich jak NISE-3800P2E z dwoma gniazdami rozszerzeń, NISE-3800R z dwoma dyskami twardymi, funkcją Raid i NISE-3800E-H110 z mniejszą liczbą interfejsów. W niedalekiej przyszłości pojawią się także systemy Embedded z obsługą procesora Kaby Lake Intel® Core ™ siódmej generacji.

https://ipc2u.pl/news/new/rodzina-produkt-w-nise-3800-urz-dzenie-testowe-do-zam-wienia-ju-dost-pne/
04:49 29.09.2021