https://ipc2u.pl/news/shares/ipc2u-gmbh-gratuluje-swojemu-partnerowi-prime-computer-zdobycia-nagrody-green-product-award-2021/
05:36 09.05.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

IPC2U GmbH gratuluje swojemu partnerowi Prime Computer zdobycia nagrody Green Product Award 2021!

W tym roku 1461 uczestników z 51 krajów ubiegało się o nagrodę Green Product w jedenastu różnych kategoriach. Bezwentylatorowy mini PC PrimeMini 5 od naszego partnera, firmy Prime Computer ze Szwajcarii, znalazł się w kategorii „Workspace Established”. Pod względem wzornictwa, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju PrimeMini 5 został wybrany w tej kategorii jako najlepszy produkt dla świata pracy, który ma już ugruntowaną pozycję na rynku.

PrimeMini 5 był konsekwentnie projektowany jako prawdziwie zielony produkt IT. Całkowicie bezwentylatorowa konstrukcja dzięki rozpraszającej ciepło obudowie wykonanej z aluminium pochodzącego z recyklingu i zastosowaniu szczególnie energooszczędnych komponentów sprawia, że PrimeMini 5 jest nie tylko bardziej odporny na awarie i trwalszy niż konwencjonalne komputery domowe lub biurowe, ale także oszczędza energię i zapewnia energię -efektywną i ekonomiczną eksploatację. Zmniejsza to emisje CO2 i chroni cenne zasoby.

Sacha Ghiglione, CEO Prime Computer, mówi o zdobyciu nagrody Green Product:

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni i dumni, że zdobyliśmy nagrodę Green Product Award za PrimeMini 5, właśnie dlatego, że zrównoważony rozwój jest centralną cechą naszych produktów i filozofii naszej firmy”.

Międzynarodowa nagroda Green Product Award jest przyznawana produktom i usługom, które od 2013 roku osiągnęły wybitne wyniki w obszarach innowacji, zrównoważonego rozwoju i projektowania. zaprezentować publicznie dobre przykłady. Wybór odbywa się w jedenastu kategoriach: świat pracy, architektura i małe domy, elementy budowlane, wnętrza i styl życia, rękodzieło, dobra konsumpcyjne, materiały, mobilność, dzieci, moda i sport.

https://ipc2u.pl/news/shares/ipc2u-gmbh-gratuluje-swojemu-partnerowi-prime-computer-zdobycia-nagrody-green-product-award-2021/
05:36 09.05.2021