https://ipc2u.pl/news/shares/ipc2u-gmbh-sta-si-dystrybutorem-produkt-w-arestech/
06:26 02.12.2020
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

IPC2U GmbH stał się dystrybutorem produktów Arestech.

IPC2U z przyjemnością informuje, że będzie nowym partnerem handlowym w zakresie dystrybucji produktów firmy Arestech Co., Ltd.

Arestech.png

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań embedded i automatyzacji, Arestech stał się obecnie jedną z wschodzących gwiazd w dziedzinie informatycznych technologii przemysłowych. W asortymencie Arestech wysoka jakość produkcji i niezawodne zastosowanie odpowiadają niezwykle atrakcyjnym cenom. Oferują szeroką gamę sprzętu IT dla branży, w tym komputery stacjonarne, komputery panelowe i przemysłowe wyświetlacze wielodotykowe. Nowe produkty Arestech są zawsze aktualne i stale poszerzają swój program o produkty najnowszych generacji IT, aby sprostać obecnym oczekiwaniom rynku i w najlepszy możliwy sposób wspierać projekty zorientowane na przyszłość.

Arestech BPC-5080

IPC2U GmbH z siedzibą w Hanowerze-Langenhagen w północnych Niemczech ma ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży przemysłowego sprzętu IT, nie tylko w kraju, ale w całej Europie i na świecie. Ich portfolio produktów, w które bezproblemowo wpasowują się produkty Arestech, obejmuje klasyczne 19-calowe komputery stacjonarne, komputery stacjonarne z wbudowanym panelem, komputery panelowe, wyświetlacze, elementy sieciowe, interfejsy HMI, sterowniki PLC i rozwiązania mobilne, takie jak przenośne stacje robocze, tablety i laptopy, a także komponenty zgodne ze standardami branżowymi, takie jak płyty główne, obudowy, dostępne od dawna procesory, pamięć RAM, urządzenia pamięci masowej itp., aby móc oferować rozwiązania dostosowane do każdego scenariusza aplikacji. Ich klienci pochodzą z obszarów przemysłu wytwórczego, automatyki, transportu i ruchu (drogowego, kolejowego, wodnego), oznakowania cyfrowego, medycyny i opieki zdrowotnej, badań i rozwoju, przemysłu naftowego i gazowego, klientów publicznych i wojska. IPC2U GmbH przestrzega surowych zasad zarządzania jakością i posiada certyfikat ISO 9001: 2015.

Arestech BPC-3025

Obie firmy oczekują, że współpraca otworzy nowy potencjał klienta i wzmocni istniejące relacje z klientami poprzez nowe rozwiązania i nowe koncepcje usług. IPC2U GmbH ma zespół sprzedaży i serwisu złożony z przeszkolonych pracowników, którzy zapewniają fachowe i szybkie wsparcie klientom w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Posiada oddziały we Francji, Polsce, Czechach, Grecji i Egipcie i często jest w stanie doradzać i obsługiwać klientów w ich ojczystym języku. Produkty Arestech optymalnie uzupełniają istniejące portfolio, aby opracowywać rozwiązania dla klientów, które są jeszcze lepiej dostosowane do ich wymagań niż wcześniej. Rozległy centralny magazyn w sercu Europy zapewnia również szybką i ekonomiczną obsługę wszystkich kupujących.

Arestech BPC-3040

Cieszymy się na dobrą współpracę w imieniu naszych klientów!

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie:+48 22 208 7702, Lub wypełnij formularz i skontaktujemy się z tobą!

Related


Related products


BPC-3040-1A1 BPC-3040-1A1


Embedded Box PC, Intel Pentium N4200, Up to 8GB DDR3L SDRAM, VGA, HDMI...

https://ipc2u.pl/news/shares/ipc2u-gmbh-sta-si-dystrybutorem-produkt-w-arestech/
06:26 02.12.2020