https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/ethercat-do-konwerterow-swiatlowodowych/
23:12 11.05.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Ethercat do konwerterów światłowodowych

ECAT-2511-A
ECAT-2511-A
EtherCAT Single-Strand Media Converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Single-mode, WDM
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
ECAT-2511-B
ECAT-2511-B
EtherCAT Single-Strand Media Converter, TX 1550 nm, RX 1310 nm, SC (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
1xSC, 1xRJ-45, Single-mode, WDM
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
producent
Imię / nazwa
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
Typ 10/100 Mbit/s
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
12
48
Warunki pracy
Temperatura
°C
-25
75
Wymiary i waga
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/ethercat-do-konwerterow-swiatlowodowych/
23:12 11.05.2021