https://ipc2u.pl/custom-design/
02:02 22.05.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Custom Design

Made-to-Measure: Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Jako kompetentny partner w zakresie rozwiązań, IPC2U dostarcza nie tylko gotowe do użycia, wysokowydajne systemy Embedded do użytku w trudnych technologicznie warunkach środowiskowych, przemysłowe komputery typu Single-Board (SBC), komponenty peryferyjne i rozwiązania automatyzacyjne, ale także akcesoria do wbudowanych i autonomicznych aplikacji. IPC2U oferuje również częściowo i w pełni niestandardowe projekty w różnych klasach wydajności z różnymi konfiguracjami I / O, klasami i typami procesorów w zmiennym środowisku oprogramowania.

Custom Design 1 Custom Design 2 Custom Design 3


IPC2U dostarcza szeroką gamę produktów i usług m.in dla komputerów typu Embedded. Poczynając od standardowych i zmodyfikowanych SBC kończąc na gotowych, wydajnych i sprawdzających się w trudnych warunkach środowiskowych komputerów. Pomimo ogromnej przepustowości standardowego portfolio rozwiązań IPC2U, nawet najwyższy standard dla indywidualnych wymagań klienta czasami nie wystarcza, aby dostosować system do własnego projektu korporacyjnego firmy, wdrożyć wymagania techniczne, dla których żadne standardowe komponenty nie są wystarczające lub dla łatwości użytkowania. Dzięki naszemu wieloletniemu know-how w zakresie rozwoju i produkcji systemów Embedded, możemy kompetentnie doradzać naszym klientom w ich projektach, z wyprzedzeniem koordynować wymagania systemów, a następnie opracowywać rozwiązanie ze wszystkimi wymaganymi specyfikacjami dostosowanymi do aplikacji w celu optymalnego wykorzystania w specjalnych branżach. Począwszy od prostej adaptacji standardowych modułów, poprzez integrację elektroniki klienta aż po „pełne dostosowanie”, możliwe są wszystkie opcje rozwiązania dla klienta:

 • Optymalizacja konfiguracji komputera
  Zgodnie z wymaganiami wybranej aplikacji, np. z / bez PROFIBUS, PROFINET, dodatkowych interfejsów Ethernet / IP, BACnet, HART lub napędów optycznych.

 • Optymalny wybór wymaganych komponentów
  Jeśli chodzi o wydajność, długoterminową dostępność i kompatybilność, np. Procesor, wentylator, pamięć itp.

 • Obudowa na zamówienie
  Projektowanie 3D CAD i produkcja specjalnych obudów i adaptacji mechanicznych.

 • Projekty niestandardowe dla Hardware i Software
  Opracowywanie, sprawdzanie poprawności i produkcja płyt głównych, a także tworzenie i dostosowywanie specyficznych dla klienta obrazów systemu operacyjnego (Windows Embedded i Linux).

 • Instalacja określonego sprzętu
  np. Sprzęt innej firmy, taki jak dyski i karty PC lub inny indywidualny, dostarczony sprzęt.

 • Optymalna adaptacja na płytcie
  Rozbudowa interfejsów, zmiany w układzie płytki, dostosowanie komponentów do wymagań klienta.

 • Dostosowanie do wymagań montażowych
  Montaż Rack, montaż na szynie DIN, montaż na ścianie, integracja z obudową maszyny lub w istniejącym panelu sterowania.

 • Środowisko oprogramowania i instalacja
  Optymalny wybór systemu operacyjnego, dostosowanie systemu BIOS, niestandardowe rozwiązania programowe dla IoT, M2M i automatyzacji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o fronty ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego, czy specjalnie ekranowane rozwiązania dla sektora energii odnawialnej, wydobycia i przetwarzania ropy i gazu, poprzez pojemnościowe sterowanie dotykowe do zastosowań medycznych na sali operacyjnej, HMI dla automatyzacji produkcji w przemyśle motoryzacyjnym i inżynierii ogólnej lub przemyśle stoczniowym - IPC2U opracowuje dostosowane komputery przemysłowe do wymagających zastosowań i inteligentne systemy. Ponadto ścisły system kontroli jakości IPC2U umożliwia certyfikację ISO9001 Twojego indywidualnego rozwiązania. Ciągłe oferowanie i utrzymywanie wysokich standardów jakości jest oczywiście zarówno w Twoim jak i w naszym interesie.

IPC2U ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu indywidualnych projektów oraz od samego początku wspiera partnerów projektu w ich wdrażaniu. Jako producent solidnych rozwiązań Embedded, IPC2U opracował Komputer przemysłowy PC i współpracuje w ramach długoterminowej współpracy ze znanymi producentami. Rozwój i produkcja prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakości ISO9001. Zdefiniowana procedura zapewnia szybką i płynną implementację od pomysłu do produkcji seryjnej. Doskonała logistyka zapewnia produkcję i montaż systemów klienta oraz zapewnia dostawę na czas. IPC2U jest idealnym partnerem projektowym dla każdego przedsiębiorstwa przemysłowego, które polega na niezawodnych rozwiązaniach dla komputerów przemysłowych - nasze globalne doświadczenie projektowe z wysoce wyrafinowanymi systemami w wielu różnych branżach oraz koncentracja na niezawodnym i długoterminowym dostępnym projektowaniu w trudnych warunkach środowiskowych to nasze argumenty.

https://ipc2u.pl/custom-design/
02:02 22.05.2024