https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwerter-ethernet-na-swiatlowod/
02:02 30.07.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Konwerter Ethernet na światłowód

NS-200WDM-A
NS-200WDM-A
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Single-mode) Single Strand Converter, TX 1310nm, RX 1550nm
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
SC, RJ-45, Single-mode, WDM
Temperatura
0 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NS-200WDM-B
NS-200WDM-B
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Single-mode) Single Strand Converter, TX 1550nm, RX 1310nm
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
SC, RJ-45, Single-mode, WDM
Temperatura
0 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200G-SFP
NSM-200G-SFP
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-X Converter, SFP slot (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
RJ-45
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200SX
NSM-200SX
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-SX Fiber Converter, Multi-mode 850 nm, 0.55 km, SC connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200SX2
NSM-200SX2
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-SX Fiber Converter, Multi-mode 1310 nm, 2 km, SC connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NS-200FC
NS-200FC
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Multi-mode) Converter
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
0 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NSM-200LX
NSM-200LX
Industrial 1000 Base-T to 1000 Base-LX Fiber Converter, Single-mode 1310 nm, 10 km, SC connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100/1000 Mbit/s
SC, RJ-45, Single-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NS-200AFC-T
NS-200AFC-T
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Multi-mode, SC connector) Converter
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
SC, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NS-200FT
NS-200FT
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Fiber Optics (Multi-mode) Converter
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
ST, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
0 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
NS-200AFT-T
NS-200AFT-T
Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter 1 multi mode, ST connector (RoHS)
Łącznie Ethernet
2
Typ 10/100 Mbit/s
ST, RJ-45, Multi-mode
Temperatura
-30 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
producent
Imię / nazwa
Show all Collapse
Interfejsy I / O
Łącznie COM
RS-232
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
1
20
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Show all Collapse
Typ 10/100 Mbit/s
Show all Collapse
PoE 10/100 Mbit/s
PoE+ 10/100/1000 Mbit/s
Technologia sieciowa
protokół
Show all Collapse
Szyfrowanie
Moduł rozszerzający
Ilość slotów
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
6
75
Napięcie wejściowe AC
V
18
264
dodatkowe wejście zasilania DC
V
9.6
72
dodatkowe wejście zasilania AC
V
100
240
Warunki pracy
Temperatura
°C
-40
80
Wymiary i waga
Szerokość
mm
29
440
Wysokość
mm
23
310
Głębokość
mm
49
310
Normy i certyfikaty
MIL-STD-810
Wibracje i wstrząsy
Bezpieczeństwo / Ochrona
EMS
Show all Collapse
EMI
Show all Collapse
pojazdy szynowe
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwerter-ethernet-na-swiatlowod/
02:02 30.07.2021