https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwertery-rs-232-422-485-na-swiatlowody/
23:55 11.05.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Konwertery RS-232/422/485 na światłowody

I-2541
I-2541
RS-232/422/485 to ST Fiber Multi-mode Optic Converter
RS-232/422/485
1
Łączna liczba kanałów światłowodowych
1хST, Multi-mode
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
I-2542-A
I-2542-A
RS-232/422/485 to Single-Mode 15 Km, SC Fiber optic converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm (RoHS)
RS-232/422/485
1
Łączna liczba kanałów światłowodowych
1хSC, Single-mode
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
I-2542-B
I-2542-B
RS-232/422/485 to Single-Mode 15 Km, SC Fiber optic converter, TX 1550 nm, RX 1310 nm (RoHS)
RS-232/422/485
1
Łączna liczba kanałów światłowodowych
1хSC, Single-mode
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
I-2542-A25
I-2542-A25
RS-232/422/485 to Single-Mode 25 Km, SC Fiber optic converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm (RoHS)
Łącznie COM
1
RS-232/422/485
1
Łączna liczba kanałów światłowodowych
1хSC, Single-mode
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
I-2542-B25
I-2542-B25
RS-232/422/485 to Single-Mode 25 Km, SC Fiber optic converter, TX 1550 nm, RX 1310 nm (RoHS)
Łącznie COM
1
RS-232/422/485
1
Łączna liczba kanałów światłowodowych
1хSC, Single-mode
Temperatura
-25 ... 75
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
ICP DAS
JetCon 2401-m
JetCon 2401-m
Industrial Serial RS-232/422/485 to Multimode ST Fiber Media Converter
RS-232/422/485
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
2xST, Multi-mode
Temperatura
-20 ... 70
 
Cena na żądanie
Skonfigurować
Producent
KORENIX
JetCon 2401-s
JetCon 2401-s
Korenix Industrial Serial RS-232/422/485 to Singlemode ST Fiber Media Converter
RS-232/422/485
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
2xST, Single-mode
Temperatura
-20 ... 70
 
Cena na żądanie
Skonfigurować
Producent
KORENIX
JetCon 2401-mw
JetCon 2401-mw
Industrial Serial RS-232/422/485 to Multimode ST Fiber Media Converter, Wide Temperature -40..+70 C
RS-232/422/485
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
2xST, Multi-mode
Temperatura
-40 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
JetCon 2401-sw
JetCon 2401-sw
Korenix Industrial Serial RS-232/422/485 to Singlemode ST Fiber Media Converter, Wide Temperature -40..+70 C
RS-232/422/485
1
Typ 10/100/1000 Mbit/s
2xST, Single-mode
Temperatura
-40 ... 70
 
Cena na żądanie
Aby zamówić
Producent
KORENIX
IFC-FDC-SC002
IFC-FDC-SC002
Industrial RS-232/422/485 Daisy Chain Fiber Media Converter with Optical Multi-mode SC port, Distance 2km, 2.5kV Isolation, Redundant Dual 12/24/48VDC Input Power, -10.. 60C Operating Temperature
Łącznie COM
2
RS-232
1
RS-422/485
1
Typ 10/100 Mbit/s
2xSC
Temperatura
-10 ... 60
 
Cena na żądanie
Aby zamówić

producent
Imię / nazwa
Show all Collapse
Interfejsy I / O
Łącznie COM
RS-232
RS-422/485
RS-232/422/485
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet
Typ 10/100/1000 Mbit/s
Show all Collapse
Typ 10/100 Mbit/s
Show all Collapse
Łączna liczba kanałów światłowodowych
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC
V
9
58
Napięcie wejściowe AC
V
12
32
dodatkowe wejście zasilania DC
V
9.6
58
Warunki pracy
Temperatura
°C
-40
75
Wymiary i waga
Szerokość
mm
32
93
Wysokość
Show all Collapse
Głębokość
mm
65
120
Normy i certyfikaty
MIL-STD-810
Wibracje i wstrząsy
Bezpieczeństwo / Ochrona
EMS
Show all Collapse
EMI
Show all Collapse
Clear filter
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://ipc2u.pl/catalog/komunikacja-przemyslowa/media-converter/konwertery-rs-232-422-485-na-swiatlowody/
23:55 11.05.2021