https://ipc2u.pl/o-nas/
20:53 20.05.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

O nas

IPC2U GmbH jest międzynarodowym dostawcą i producentem przemysłowych systemów komputerowych z ponad 20-letnim doświadczeniem i biurami, wykwalifikowanymi partnerami i dystrybutorami w ponad 14 krajach regionu EMEA.

Oprócz wysokiej jakości produktów standardowych, IPC2U oferuje kompletne rozwiązania, od profesjonalnego doradztwa po ukończone projekty, w tym indywidualne rozwiązania programowe dla automatyzacji.

IPC2U GmbH od lat jest niezawodnym partnerem rozwiązań dla klientów publicznych i renomowanych firm z branży mechanicznej, maszynowej, transportu i motoryzacji, energetyki i technologii medycznych oraz sprawdzonym dostawcą dla integratorów systemów i inżynierów produkcji.

IPC2U oferuje stale aktualizowane rozwiązania w obszarach komputerów Embedded, komputerów przemysłowych, Digital Signage, komputerów panelowych, technologii serwerowych, przemysłowych komputerów typu mini, komunikacji przemysłowej i projektów na zamówienie. Konsekwentne szkolenie i dalsza edukacja naszych już wysoko wykwalifikowanych pracowników, a także certyfikacja zgodnie z EN ISO 9001: 2015 zapewniają, że zorientowane na klienta zarządzanie procesami i ciągła optymalizacja produkcji rozwiązań sprzętowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów znajdują się na pierwszym planie, a IPC2U GmbH z powodzeniem spełnia nowe wymagania rynku.

Produkty

Portfolio IPC2U GmbH obejmuje zarówno klasyczne 19-calowe systemy montażowe do szaf rackowych, komponenty dla komputerów przemysłowych, nowoczesne komputery PC typu box / compact do komputerów panelowych, wyświetlaczy i urządzeń Digital Signage, a także systemów komputerowych do zarządzania budynkami. Szeroki wybór komputerów medycznych, przemysłowych urządzeń sieciowych, takich jak wytrzymałe przełączniki sieciowe i Gateways o rozszerzonym zakresie temperatury pracy, a także sterowniki do typowych przemysłowych aplikacji sterujących, takich jak połączenia magistrali CAN i MOD, uzupełniają stale rozszerzającą się ofertę IPC2U, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku i spełniać jego wymagania.

Automatyzacja i IoT

Aby uwzględnić fakt, że produkcja i IT coraz częściej łączą się w ramach IoT, IPC2U GmbH oferuje również wysokiej jakości systemy do automatyki i komponenty z najnowocześniejszą technologią na korzystnych warunkach. Rozbudowane opcje konfiguracji, w tym niestandardowy projekt i modyfikacje, umożliwiają nawet najbardziej wymagające rozwiązania, od konserwacji predykcyjnej po aplikacje o wysokiej dostępności, łączność w chmurze i analizy dużych zbiorów danych.

Komputer mobilny Rugged i komponenty sieciowe

Ponadto IPC2U GmbH oferuje profesjonalne urządzenia i rozwiązania dla solidnych aplikacji mobilnych, zwłaszcza w sektorze outdoorowym. Skupiamy się na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony Rugged, tablety i wytrzymałe laptopy. Pomagamy w znalezieniu rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego oraz adekwatnych do danego projektu alternatyw. Ponadto dostępne są solidne urządzenia sieciowe i serwery, za pomocą których można zrealizować odpowiednie rozwiązania infrastrukturalne dla aplikacji mobilnych.

Kompetencje

Kompleksowa wiedza na temat oferowanych produktów i rozwiązań, aktualnych trendów rynkowych i technologicznych, a także rozwoju i kontroli projektu zapewniają naszej firmie kompetentne doradztwo i realizację nawet najbardziej wymagających aplikacji klienta. Proaktywne zarządzanie projektami umożliwia również długoterminowe i ramowe umowy.

Usługi

Długotrwałe relacje z wybranymi producentami i bezpośrednie zakupy umożliwiają IPC2U GmbH oferowanie doskonałych cen. Ponadto IPC2U GmbH oferuje nie tylko rozszerzone warunki gwarancji, ale także interesujące oferty leasingowe.

Made in Germany

IPC2U GmbH ma swoją siedzibę w Langenhagen niedaleko miasta Hannover i posiada własne zaplecze montażowe i testowe, a także dział sprzedaży, wsparcia oraz dział RMA.

Zaufaj kompetencjom, niezawodności i wieloletniemu doświadczeniu IPC2U GmbH. Naszymi argumentami są m.in. gwarantowana długoterminowa dostępność oraz najwyższa jakość przy optymalnym stosunku ceny do wydajności.

Pobierz broszurę

W broszurze IPC2U GmbH można zapoznać się z naszą filozofią, naszym sposobem pracy oraz wyborem naszych produktów i linii produktów a także takie informacje jak:

  • Produkty
  • Rozwiązania
  • Gama produktów
  • Dostosowywanie rozwiązań
  • IoT and Industry 4.0
https://ipc2u.pl/o-nas/
20:53 20.05.2024