https://ipc2u.pl/catalog/ns-200aft-t
01:51 27.09.2020
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl

NS-200AFT-T

Industrial 10/100 Base-T to 100 Base-FX Media Converter 1 multi mode, ST connector (RoHS)

, Cena na żądanie ()
pcs.
Złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Producent :
ICP DAS
Łącznie Ethernet:
2
Typ 10/100 Mbit/s:
ST, RJ-45, Multi-mode
Temperatura:
-30 ... 75
Specyfikacja
producent
Imię / nazwa:
ICP DAS
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera:
obudowa z tworzywa sztucznego
Konfiguracja montażu:
Montaż na szynie DIN
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet:
2
10/100 Mbit/s:
2
Typ 10/100 Mbit/s:
ST, RJ-45, Multi-mode
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC:
12 ... 48
Warunki pracy
Temperatura:
-30 ... 75
Wilgotność:
10 ... 90 (non-condensing)
Warunki przechowywania
Zakres temperatur:
-30 ... 85
Wymiary i waga
Szerokość:
33
Wysokość:
107
Głębokość:
85
Dokumentacja
Wymiary

Waga

Waga brutto: 0.6 kg

Ostatnio oglądany

https://ipc2u.pl/catalog/ns-200aft-t
01:51 27.09.2020