https://ipc2u.pl/news/new/darveen-podpisuje-wy-czne-partnerstwo-dystrybucyjne-z-ipc2u-w-celu-dalszego-rozszerzenia-obecno-ci-w/
02:52 22.05.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Darveen podpisuje wyłączne partnerstwo dystrybucyjne z IPC2U w celu dalszego rozszerzenia obecności w DACH i Francji.

Tajpej, Tajwan, 10 października 2023 r. - Darveen Co, Ltd podpisał umowę o wyłącznej dystrybucji z IPC2U, międzynarodowym dostawcą i producentem przemysłowych systemów komputerowych. Dzięki współpracy IPC2U będzie dystrybuować szeroką gamę produktów Darveen, w tym komputery do montażu w pojazdach, wytrzymałe tablety, przemysłowe komputery panelowe, komputery skrzynkowe w pojazdach i wbudowane komputery skrzynkowe, w regionie DACH i we Francji.

"Cieszymy się, że możemy współpracować z IPC2U, firmą o ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku automatyki przemysłowej, szczególnie w zastosowaniach mobilnych w obszarach zewnętrznych i na drogach.", wyjaśnia Kevin Liang, dyrektor zarządzający Darveen. "Naszym zdaniem IPC2U ma doskonałą pozycję do zwiększania widoczności naszej marki i promowania sprzedaży naszych solidnych produktów komputerowych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji."

"Oczekujemy, że Darveen stanie się głównym graczem w regionie DACH i Francji w najbliższej przyszłości, ze znaczącymi możliwościami rynkowymi i dużym potencjałem", dodaje Arthur Barasch, CEO IPC2U GmbH i IPC2U SARL. "Nasza szeroka gama produktów doskonale pasuje do tego strategicznego partnerstwa".

Przemysłowe rozwiązania komputerowe Darveen poprawiają efektywność biznesową i zapewniają światowej klasy produktywność i niezawodność. Współpraca między IPC2U i Darveen zapewnia solidne rozwiązania wbudowane dla integratorów systemów i inżynierów w wielu branżach.

O Darveen Co, Ltd.

Firma Darveen została założona w 2002 roku i specjalizuje się w opracowywaniu wytrzymałych przemysłowych rozwiązań komputerowych dostosowanych do specyficznych potrzeb różnych branż. Portfolio produktów obejmuje komputery pokładowe, przemysłowe komputery panelowe, wytrzymałe tablety, wbudowane komputery skrzynkowe i monitory przemysłowe. Komputery pokładowe Darveen z powodzeniem przyczyniły się już do optymalizacji procesów i procedur w wielu terminalach kontenerowych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu i wytwarzaniu produktów, produkty Darveen znalazły szerokie uznanie na różnych rynkach, w tym w terminalach kontenerowych, magazynach, zakładach produkcyjnych, zakładach przemysłowych, górnictwie i flotach pojazdów specjalistycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://darveen.eu.

O IPC2U

Z ponad 25-letnim doświadczeniem, IPC2U jest międzynarodowym producentem i dostawcą przemysłowych systemów komputerowych w regionie EMEA. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla różnych branż, takich jak rząd, inżynieria i transport. Portfolio produktów IPC2U obejmuje klasyczne 19-calowe systemy komputerowe, nowoczesne wbudowane rozwiązania komputerowe i wyświetlacze, a także przemysłowe komponenty sieciowe. Firma oferuje również wysokiej jakości systemy automatyki, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na specjalistyczny sprzęt w sektorze IoT. IPC2U posiada certyfikat EN ISO 9001:2015 i jest zaangażowana w zorientowanie na klienta, aby być elastycznym i reagować na potrzeby rynku i postęp technologiczny. Więcej informacji można znaleźć na stronach https://ipc2u.de i https://ipc2u.fr.


W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie: +48 22 208 7702


https://ipc2u.pl/news/new/darveen-podpisuje-wy-czne-partnerstwo-dystrybucyjne-z-ipc2u-w-celu-dalszego-rozszerzenia-obecno-ci-w/
02:52 22.05.2024