https://ipc2u.pl/news/new/durabook-prezentuje-nowy-s15-15-6-calowy-notebook-typu-semi-rugged-z-procesorem-intel-12-generacji-w/
17:03 21.07.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Durabook prezentuje nowy S15: 15,6-calowy notebook typu semi-rugged z procesorem Intel® 12. generacji w kompaktowej i smukłej obudowie.

Durabook S15 to laptop o pół-wytrzymałej konstrukcji wyposażony w najnowszy procesor Intel 12. generacji, zapewniający potężną wydajność i doskonałe wrażenia użytkownika. Przy rozmiarze 15,6 cala jest to również najcieńszy i najlżejszy laptop na rynku.

S15 jest idealny dla specjalistów o wysokich wymaganiach w zakresie wydajności. Jego wyjątkowa wydajność i niewielka waga sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla pracowników różnych branż, w tym usług komunalnych, motoryzacyjnych, bezpieczeństwa publicznego, budownictwa i logistyki. Jest to również idealne rozwiązanie dla agencji rządowych i organizacji, które wymagają wysokiej jakości, pół-wytrzymałego notebooka.
 

durabook-preview.jpg


Najwyższej klasy wydajność i funkcjonalność procesora

Aktualizacja procesora S15 do najnowszej platformy Intel Alder Lake 12. generacji z procesorami Core™ i7 i i5 stanowi znaczący postęp. W porównaniu do poprzedniego procesora 8. generacji, można teraz osiągnąć wzrost wydajności nawet o 206%. Ten postęp technologiczny predestynuje S15 jako preferowany wybór dla profesjonalistów, którzy wymagają najwyższej funkcjonalności od swojego notebooka. S15 może być wyposażony w maksymalnie trzy urządzenia pamięci masowej: dwa dyski SSD NVMe PCIe i dodatkowy dysk SSD SATA. Taka konfiguracja umożliwia przekształcenie S15 w kompletną stację roboczą i jest kompatybilna z macierzami RAID 0 i RAID 1.

Ulepszone doświadczenie przeglądania

S15 posiada 15,6-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080) z technologią DynaVue, który jest czytelny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Maksymalna jasność 1000 nitów zapewnia, że każdy szczegół obrazu jest dostrzegalny bez obciążania oczu. Zintegrowany układ graficzny Intel® Iris® Xe zwiększa moc obliczeniową do przetwarzania w czasie rzeczywistym dużych ilości danych, obrazów i wideo. Dodatkowo, opcjonalna dedykowana karta graficzna NVIDIA® Quadro T1000 przekształca notebooka w najlepsze rozwiązanie do specjalistycznych zadań, takich jak renderowanie grafiki, ilustracje architektoniczne i aplikacje CAD..

s15-preview-dynavue.png

Doskonała konstrukcja zapewniająca mobilność i bezpieczeństwo

Model S15 jest smukły i lekki, a przy tym posiada certyfikat MIL-STD-810H, potwierdzający odporność na upadki z wysokości czterech metrów i IP5X. Dzięki 98-klawiszowej klawiaturze membranowej z dedykowanym blokiem numerycznym, użytkownik oszczędza czas i ułatwia korzystanie z różnych profesjonalnych aplikacji. Żywotność baterii laptopa wynosi 12 godzin, dzięki czemu działa on przez dłuższy czas bez konieczności przerywania pracy. S15 zapewnia dużą elastyczność dzięki baterii mostkowej, która pozwala użytkownikowi na wymianę baterii w podróży. Jest również wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak opcjonalny czytnik kart inteligentnych, czytnik RFID/NFC i skaner linii papilarnych, aby sprostać wymaganiom stale ewoluującego mobilnego środowiska pracy. Szczególny nacisk położono na bezpieczeństwo. Posiada również opcjonalną kamerę na podczerwień o rozdzielczości 5 MP, która obsługuje rozpoznawanie twarzy Windows Hello oraz system Windows 11 Secure Core PC, który zapewnia ochronę przed wyrafinowanymi atakami w niektórych z najbardziej wrażliwych na dane branż.

Niezawodna łączność dla współczesnych warunków pracy

S15 jest wyposażony w Thunderbolt 4 i oferuje zaawansowaną łączność bezprzewodową, w tym opcje komórkowe 4G LTE lub 5G, Intel® WI-FI 6E AX211 i Bluetooth® V5.3, dzięki czemu tworzenie sieci w nowoczesnym miejscu pracy jest bardziej elastyczne i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto S15 posiada porty USB 3.2 Type-C i Type-A, a także wbudowany GPS, który zapewnia dokładne śledzenie lokalizacji i przegląd geograficzny. To, co czyni S15 wyjątkowym pod względem łączności, to jego wszechstronność. Oferuje on port Ethernet RJ45, port szeregowy, gniazdo kart nano SIM, gniazdo microSD i opcjonalny 41-pinowy port dokujący Pogo. Czyni go to najbardziej wszechstronnym 15,6-calowym notebookiem o częściowo wzmocnionej konstrukcji na rynku.

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie: +48 22 208 7702


https://ipc2u.pl/news/new/durabook-prezentuje-nowy-s15-15-6-calowy-notebook-typu-semi-rugged-z-procesorem-intel-12-generacji-w/
17:03 21.07.2024