https://ipc2u.pl/news/new/isa-140-security-appliance-niezawodne-bezpiecze-stwo-it-dla-z-o-onych-sieci/
18:04 05.12.2023
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

ISA 140 Security Appliance: Niezawodne bezpieczeństwo IT dla złożonych sieci

Bezpieczeństwo złożonych infrastruktur IT jest głównym wyzwaniem w środowiskach produkcyjnych, a zwłaszcza systemowych, i staje się coraz ważniejsze ze względu na rosnącą cyberprzestępczość. Dzięki bezwentylatorowemu przemysłowemu urządzeniu zabezpieczającemu ISA 140 firmy NEXCOM dostępne jest nowe urządzenie sieciowe, które spełnia wymagania nowoczesnych rozwiązań IT. Jego zalety obejmują wysoką łączność, kompaktową, bezwentylatorową konstrukcję i prostą, szybką integrację z istniejącymi strukturami IT.
isa-40-nexcom-preview.pngWydajny sprzęt do niezawodnego monitorowania i nadzoru

ISA 140 jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Atom x6212RE generacji Elkhart Lake i obsługuje do 16 GB pamięci RAM DDR4 jako pamięć roboczą. Zapewnia to przetwarzanie danych bez opóźnień z aktywną analizą sieci nawet w złożonych sieciach o dużej przepustowości. Jako system operacyjny, urządzenie bezpieczeństwa IT wykorzystuje wewnętrzną pamięć flash eMMC o pojemności do 8 GB. ISA 140 obsługuje również drugi nośnik SSD w gnieździe rozszerzeń M.2, na przykład w celu umożliwienia intensywnego rejestrowania lub przechowywania innych danych użytkownika na oddzielnym dysku..

Umfangreiche I/O erlaubt parallele LTE, Wi-Fi und LAN Applikationen

ISA 140 nadaje się do pracy w mieszanych sieciach Ethernet i ma sześć gigabitowych portów LAN, w tym parę obejściową i interfejs do zarządzania poza pasmem (OOB) lub zarządzania oświetleniem (LOM). Ponadto to bezwentylatorowe przemysłowe urządzenie zabezpieczające umożliwia również dostosowanie bezprzewodowej łączności sieciowej za pośrednictwem WLAN 802.11, Bluetooth i 4G LTE/5G.

W tym celu karta ISA 140 Mini oferuje dwa rozszerzenia M.2, gniazdo micro SIM i cztery wyjścia SMA dla anten. Urządzenie bezpieczeństwa IT oferuje również wszechstronne opcje adaptacji lub rozbudowy systemu w zależności od lokalnych warunków. Posiada wyjście graficzne HDMI, dwa porty USB 3.2 i konsolę szeregową przez RJ45.

Neues Projekt.png 

Wysoka niezawodność i łatwość obsługi dzięki solidnej, kompaktowej konstrukcji

Dzięki kompaktowej i bezwentylatorowej konstrukcji, a także możliwości montażu na szynach DIN, ISA 140 idealnie nadaje się do użytku w ograniczonych przestrzeniach lub do modernizacji w szafach sterowniczych. Ponadto wbudowany system jest odporny na temperaturę i gotowy do pracy w szerokim zakresie od -30° do +70° Celsjusza oraz nie wymaga konserwacji w trybie ciągłym 24/7/365.

Zasilanie z redundancją poprzez dwa niezależne źródła zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w krytycznych środowiskach. Ze względu na swoje specyfikacje ISA 140 idealnie nadaje się do zapewnienia nowoczesnego i niezawodnego bezpieczeństwa IT w sieciach o wysokiej wydajności i nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak monitorowanie ruchu, infrastruktura techniczna, telekomunikacja lub centra danych i serwerownie.

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie: +48 22 208 7702


https://ipc2u.pl/news/new/isa-140-security-appliance-niezawodne-bezpiecze-stwo-it-dla-z-o-onych-sieci/
18:04 05.12.2023