https://ipc2u.pl/news/new/komputer-morski-wytrzyma-e-komputery-wbudowane-multi-lan-dla-wysokich-wymaga/
01:05 29.03.2023
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Komputer morski - wytrzymałe komputery wbudowane Multi LAN dla wysokich wymagań

Komputery morskie z wbudowaną siecią LAN, takie jak I330EAC-ITW-6L i I330EAC-IE6L, są zoptymalizowane do pracy jako serwery sieciowe i bramy IT, umożliwiając stworzenie niezawodnej, solidnej infrastruktury IT, która jest stabilna nawet w trudnych warunkach.
i330eac-itw-6l-front.png
Duża moc obliczeniowa i wydajność dzięki płycie z procesorem Intel Core
W celu zapewnienia ponadprzeciętnej wydajności przy bardzo niskim zużyciu energii, które wynosi mniej niż 30 W TDP, Morskie Komputery Wbudowane I330EAC-ITW-6L i I330EAC-IE6L wykorzystują procesor Intel Core i5-1135G7 o częstotliwości taktowania do 4,20 GHz na czterech fizycznych rdzeniach i ośmiu wirtualnych wątkach. Jako nośniki pamięci masowej bezwentylatorowe serwery obsługują do 32 GB pamięci RAM DDR4 w dwóch bankach w trybie Dual Channel oraz dysk SSD M.2 jako dysk podstawowy - jednak w przypadku obszernych danych użytkownika, takich jak materiały mapowe czy szczegółowe zapisy i logowania, oba wytrzymałe komputery dodatkowo umożliwiają instalację dwóch dysków SSD lub HDD w gniazdach napędowych 2,5'' za pośrednictwem zintegrowanego kontrolera Intel SATA.

Wytrzymała konstrukcja zapobiega awariom w niekorzystnych warunkach środowiskowych
Większość komputerów wbudowanych w przemyśle wymaga stabilnego zasilania dla ciągłej pracy 24/7/365 i ulegnie awarii lub ponownemu uruchomieniu nawet przy niewielkich wahaniach. W przeciwieństwie do tego, komputery morskie I330EAC-ITW-6L i I330EAC-IE6L tolerują szeroki zakres napięcia wejściowego od 9 VDC do 36 VDC, aby zapewnić stałą dostępność nawet w przypadku niekorzystnej pogody, spontanicznych skoków obciążenia lub częściowej awarii mocy zasilającej. Ze względu na solidną, bezwentylatorową konstrukcję i niewrażliwość na wpływy termiczne, klimatyczne lub mechaniczne, Morskie Komputery Wbudowane Winmate są certyfikowane zgodnie z międzynarodową normą IEC60945 w wersji 4 do użytku w żegludze śródlądowej i dalekomorskiej i są tak samo odpowiednie dla ogólnej infrastruktury IT, jak i dla środowisk o znaczeniu krytycznym, w tym nawigacji i elektroniki radiowej.
i330eac-itw-back-cut.png
Dostępne są specjalne warianty dla serwerów wbudowanych i bram IT
I330EAC-ITW-6L posiada łącznie 6 portów GbE LAN, co pozwala na złożoną i redundantną łączność zarówno w obrębie podsieci, jak i pomiędzy sieciami. Jego podstawowe zastosowania obejmują węzły między topologią rozgałęzioną oraz aktywną kontrolę systemu pod kątem integralności danych, błędów i długoterminowej niezawodności. Ze względu na dużą moc obliczeniową w wytrzymałej, bezwentylatorowej konstrukcji, komputery Marine Embedded PC cieszą się również stabilnym przyjęciem w operacjach przemysłowych, gdzie zapewniają niezawodne zarządzanie procesami w trudnych warunkach - w tym na przykład w produkcji żywności, automatyzacji w obiektach rolniczych oraz farmakologicznej lub petrochemicznej obróbce surowców i chemikaliów.

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie: +48 22 208 7702


https://ipc2u.pl/news/new/komputer-morski-wytrzyma-e-komputery-wbudowane-multi-lan-dla-wysokich-wymaga/
01:05 29.03.2023