https://ipc2u.pl/news/new/new-x303-wydajne-wbudowane-systemy-komputerowe-dla-bran-y-przemys-owej-i-handlowej/
02:00 22.05.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

New-X303: Wydajne wbudowane systemy komputerowe dla branży przemysłowej i handlowej

System przetwarzania danych brzegowych Neu-X303 zwiastuje fundamentalną zmianę w przemysłowych strukturach IT. Trend odchodzi od scentralizowanych serwerów w kierunku potężnych, lokalnie instalowanych komputerów wbudowanych, które są kontrolowane przez aplikacje IoT. Nowy X303 demonstruje ten rozwój dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core i3/i5/i7 z maksymalnie 10 rdzeniami i innymi funkcjami. Stanowi on idealną podstawę dla bezwentylatorowego systemu wbudowanego, który spełnia wymagania produktywnych, komercyjnych infrastruktur IT w 2023 roku.
neu-x303-embed.png
Procesory Intel o wysokiej wydajności

Pomimo bezwentylatorowej i kompaktowej konstrukcji, nowy X303 oferuje moc obliczeniową potężnych procesorów Intel 12. generacji Alder Lake, takich jak Core i7-1265UL, który działa z częstotliwością taktowania do 4,80 GHz, dziesięcioma rdzeniami obliczeniowymi i dwunastoma wirtualnymi wątkami. Obsługa różnych procesorów z serii i3/i5/i7 w połączeniu z maksymalnie 64 GB pamięci RAM DDR5 jako pamięci głównej zapewnia wysoką skalowalność bezwentylatorowego systemu wbudowanego. Nowy X303 działa jako koprocesor i oferuje dedykowany silnik graficzny Intel Xe Graphics Engine jako oddzielny procesor graficzny, który może być wykorzystywany do tworzenia grafiki, a także do implementacji sztucznej inteligencji i sieci neuronowych.

Bezpieczna sieć dzięki redundantnej 2,5-gigabitowej sieci LAN

Do zadań nowego X303 należą wymagające obliczeniowo aplikacje IoT w inteligentnym sektorze produkcyjnym Przemysłu 4.0 lub w automatyzacji procesów technicznych. W celu zapewnienia bezpiecznego, stabilnego i niezawodnego połączenia sieciowego, ten wysokowydajny system wbudowany posiada dwa porty RJ45 LAN o przepustowości 2,5 Gbit/s oraz gniazdo rozszerzeń M.2 PCIe, które umożliwia również korzystanie z WLAN 802.11 dla lokalnych sieci bezprzewodowych. Dzięki czterem portom USB 3.2 typu A i dwóm dodatkowym portom USB-C do podłączania urządzeń peryferyjnych lub implementacji dodatkowych interfejsów, nowy X303 oferuje szeroki zakres opcji dostosowywania sprzętu.

Wyjście graficzne 4K/8K na maksymalnie czterech wyświetlaczach.

Inne możliwe zadania dla nowego X303 obejmują wykorzystanie go jako terminala H2M lub SCADA w zarządzaniu procesami. Dzięki wysokiej wydajności i niezależnemu procesorowi graficznemu Xe, bezwentylatorowy system przetwarzania brzegowego obsługuje również wyjście do maksymalnie czterech niezależnych wyświetlaczy lub ekranów dotykowych o rozdzielczości do 8K przy 7680 x 4320 pikseli. Jako wyjścia dostępnych jest kilka standardów, w tym DisplayPort (DP) i HDMI 2.1. Dwa porty USB typu C umożliwiają również szybkie i łatwe tymczasowe korzystanie z dodatkowych monitorów podczas konfiguracji lub konserwacji. Przejrzysta struktura i logiczna sekwencja procesów zapewniają czytelną prezentację. Ponadto wszystkie terminy i skróty są używane konsekwentnie i jednolicie, aby uniknąć nieporozumień.

Maksymalna moc obliczeniowa w kompaktowej, bezwentylatorowej konstrukcji.

Nowy X303 działa bez wentylatora i jest bezobsługowy ze względu na brak elementów mechanicznych, nawet w trybie ciągłym 24/7/365, jest certyfikowany dla szerokiego zakresu temperatur od 0° C do +50°C i nadaje się do bezpiecznego stosowania w wewnętrznych sieciach zasilających o niskim napięciu 12V DC. Dzięki kompatybilności z ważnym standardem TPM 2.0 dla skutecznej ochrony licencji i danych, nowy X303 umożliwia korzystanie z różnych systemów operacyjnych, takich jak różne dystrybucje Linuksa, Microsoft Windows 10 i 11 lub wyspecjalizowane systemy operacyjne czasu rzeczywistego (RTOS) w krytycznych środowiskach, które wymagają minimalnych opóźnień.

Nowoczesny i elastyczny komputer wbudowany Intel do zastosowań komercyjnych

Nowy X303 nadaje się do użytku zarówno w środowiskach badawczych, jak i produkcyjnych, a także idealnie nadaje się do zadań takich jak modernizacja lub konsolidacja wbudowanych serwerów i komputerów PC w istniejących strukturach IT. Wszechstronna konstrukcja w połączeniu ze skalowalną wydajnością i wysoką mocą obliczeniową umożliwia wykorzystanie bezwentylatorowych systemów brzegowych w szerokim zakresie zastosowań, od klasycznej lub inteligentnej produkcji przemysłowej po automatyzację maszyn i systemów, aż po infrastruktury IoT, na przykład w telekomunikacji lub gromadzeniu i przetwarzaniu danych w sektorze usług.


W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie: +48 22 208 7702


https://ipc2u.pl/news/new/new-x303-wydajne-wbudowane-systemy-komputerowe-dla-bran-y-przemys-owej-i-handlowej/
02:00 22.05.2024