https://ipc2u.pl/news/new/prime-computer-przegl-d-produktu/
07:24 05.03.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Prime Computer - przegląd produktu

W styczniu 2021 roku firma IPC2U GmbH została oficjalnym dystrybutorem produktów Prime Computer AG z St.Gallen w Szwajcarii. Prime Computer specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości, trwałych, bezwentylatorowych mini-komputerów i serwerów. Aby rozpocząć korzystanie z tej serii, znajdziesz tutaj krótki przegląd dostępnych serii.

AL-PSPR-12C-64G.jpg

PrimeServer Pro: AL-PSPR-12C-64G-512GB-WIFI

PrimeServer Pro to całkowicie bezwentylatorowy, skalowalny serwer do instalacji w szafach 19 ” lub jako urządzenie wolnostojące. Serwer wyposażony jest w maksymalnie osiem dysków SSD SAS / SATA i procesory Intel Xeon generacji Skylake, który działa całkowicie bezszelestnie i jest niewrażliwy na wstrząsy i uderzenia. Oznacza to, że może być również używany w środowiskach wrażliwych na hałas, takich jak gabinety lekarskie lub studia nagrań, lub w środowiskach narażonych na wibracje, takich jak pojazdy, w których zwykłe serwery zawodzą. Serwer ma również wysoki poziom łączności z 4x Gbit Ethernet RJ45, 2x 10Gbit Ethernet RJ45, 2x SFP + i PoE, a także WLAN 802.11ac / a / b / g / n. Zasilanie realizowane jest przez nadmiarowe zewnętrzne zasilacze o mocy 180 W. Dlatego PrimeServer Pro jest niezwykle wszechstronny.

AL-PMFI-i5-16G-250G.jpg

PrimeMini 5: AL-PMFI-i5-16G-250G-WIFI-CLAN

Seria PrimeMini 5 składa się z wysokowydajnych, w pełni bezwentylatorowych minikomputerów w formacie Intel NUC, zaprojektowanych ze szczególnym naciskiem na trwałość i efektywność kosztową podczas długotrwałej eksploatacji. PrimeMini 5 jest wyposażony w procesory Intel Core-i 8. generacji (Whiskey Lake) i do 32 GB pamięci RAM. Natywne interfejsy obejmują 2x HDMI, 1x DisplayPort przez USB-C, 1x Gbit LAN i 5x USB. Dzięki dodatkowym modułom I / O komputery można rozbudowywać o kolejne funkcje i interfejsy, aby umożliwić dodatkowe dostosowanie do zamierzonego zastosowania. Prezentowany tutaj model AL-PMFI-i5-16G-250G-WIFI-CLAN posiada procesor Intel Core i5-8365U, 16GB RAM, wysokiej jakości 250GB SSD, dodatkowo jeszcze jeden port LAN, RS232 Serial COM oraz WiFi wg. do standardów 802.11ac / a / b / g / n. Jeśli potrzebujesz innych konfiguracji, skontaktuj się z nami.

AL-PMFO-i5-8G-250G.jpg

PrimeMini 4: AL-PMFO-i5-8G-250G-WIFI

PrimeMini 4 są bezpośrednimi poprzednikami PrimeMini 5 i są wyposażone w procesory Intel Core-i 7.generacji Kaby Lake. Inną różnicą jest to, że interfejsów nie można rozbudowywać za pomocą wymiennych modułów. Łączy je jednak wysoki standard jakości w projektowaniu i produkcji, tak więc i tutaj, jak na wszystkie urządzenia Prime Computer, udzielana jest pięcioletnia gwarancja. To, co sprawia, że komputery z serii PrimeMini 4 są szczególnie atrakcyjne, to obniżona cena, ponieważ modele mają być stopniowo zastępowane przez PrimeMini 5. Model AL-PMFO-i5-8G-250G-WIFI przedstawiony tutaj jako przykład ma procesor Intel Core-i5 7300U vPro, 8 GB RAM, 250 GB Industrial SSD, 2x HDMI, Gbit LAN, 4x USB i WLAN zgodnie ze standardem 802.11ac standardy / a / b / g / n. Jeśli potrzebujesz innych konfiguracji, skontaktuj się z nami.

PMI-Cel-4G-64G-WIFI.jpg

PrimeMini IoT: PMI-Cel-4G-64G-WIFI

W przeciwieństwie do wysokowydajnych mini-komputerów z serii PrimeMini 4 i PrimeMini 5, PrimeMini IoT jest przede wszystkim zoptymalizowany pod kątem energooszczędności i łączności w celu przejęcia zadań bramy IoT, która gromadzi i wykorzystuje różne kanały komunikacyjne skoncentrowane i przekazywane do jednostek wyższego poziomu za pośrednictwem sieci, a także rozprowadzają dane sterujące z zewnątrz do stacji. Ponieważ zwykle nie ma potrzeby wykonywania skomplikowanych obliczeń, do działania komputera wystarcza wyjątkowo ekonomiczny i niedrogi procesor Intel Celeron. Komputer jest wstępnie skonfigurowany z 4 GB RAM i 64 GB MMC i wyposażony w port LAN, 4x USB, dwuzakresowy WLAN i Bluetooth. Dołączony jest również interfejs M.2, który można wykorzystać między innymi do nawiązywania połączeń z sieciami 3G, 4G lub 5G. Szczególnie w przypadku pracy na stacjach zewnętrznych należy jeszcze raz podkreślić wysokie standardy jakościowe Prime Computers, co minimalizuje koszty konserwacji i napraw oraz umożliwia pięcioletnią gwarancję.

https://ipc2u.pl/news/new/prime-computer-przegl-d-produktu/
07:24 05.03.2021