https://ipc2u.pl/news/shares/ipc2u-gmbh-zostaje-nowym-dystrybutorem-gigaipc/
18:02 05.12.2021
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

IPC2U GmbH zostaje nowym dystrybutorem GIGAIPC

GIGAIPC-teaser.png

GIGAIPC została założona w 2018 roku jako niezależna, zorientowana na IPC gałąź GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd. GIGABYTE istnieje na rynku od 1986 roku i jest szczególnie znany ze swoich płyt głównych opartych na technologii AMD i Intel, a także kart graficznych Nvidia. Decyzja firmy o ekspansji na rynek IPC z komponentami i komputerami, które spełniają standardy branżowe, doprowadziła do założenia spółki zależnej GIGAIPC w 2018 roku. Obecnie ma kompleksową ofertę przemysłowych płyt głównych w postaci Micro-ATX, (Thin) Mini- ITX, 3.5 ”i kompaktowy komputer PC oraz solidne i niezawodne komputery PC z wbudowanym modułem, moduły Smart Display (SDM) i moduły OPS w różnych wersjach dla wielu obszarów zastosowań opartych na własnych płytach głównych.

GIGAIPC-2.jpg

IPC2U GmbH, z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży sprzętu przemysłowego, nie może się już doczekać współpracy z tą młodą i ambitną firmą oraz przejęcia dystrybucji swoich produktów w Europie. Firma IPC2U GmbH z siedzibą w Langenhagen niedaleko lotniska w Hanowerze zdobyła dużą sieć klientów w całej Europie i regionie MENA. Pracownicy przeszkoleni przez wiele lat, obsługujący klientów w ośmiu różnych językach ojczystych, a biura w różnych krajach europejskich gwarantują optymalne wsparcie i doradztwo dla klientów. Nasza baza klientów działa w prawie wszystkich sektorach przemysłu, od produkcji po automatyzację, cyfrowe oznakowanie, medycynę i opiekę zdrowotną, badania i rozwój, ropę i gaz, transport i ruch drogowy (drogowy, kolejowy, wodny), klientów publicznych i wojska. IPC2U GmbH przywiązuje dużą wagę do ścisłego zarządzania jakością i posiada certyfikat ISO 9001: 2015.

GIGAIPC-1.jpg

Obie firmy mają nadzieję na owocną współpracę tak, aby wykorzystać nowy potencjał klienta i jeszcze bardziej precyzyjnie i skutecznie obsługiwać obecnych klientów, oferując jeszcze lepszą obsługę i szersze opcje wyboru produktu. Portfolio GIGAIPC doskonale rozszerza i uzupełnia istniejącą gamę produktów IPC2U.

Również w imieniu naszych klientów oczekujemy bliskiego i korzystnego partnerstwa.

W celu uzyskania dalszych informacji lub zamówień prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży za pośrednictwem poczty elektronicznej: sales@ipc2u.pl lub skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie:+48 22 208 7702, Lub wypełnij formularz i skontaktujemy się z tobą!

Related


Related products


BPC-3040-1A1 BPC-3040-1A1


Embedded Box PC, Intel Pentium N4200, Up to 8GB DDR3L SDRAM, VGA, HDMI...

https://ipc2u.pl/news/shares/ipc2u-gmbh-zostaje-nowym-dystrybutorem-gigaipc/
18:02 05.12.2021