https://ipc2u.pl/custom-design/eol.php
22:49 25.07.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Produkty wycofane z produkcji (End of Life) i usługi

Zestawy, kompletne systemy i akcesoria

IPC2U wspiera Cię w zastępowaniu wycofanych produktów, części i komponentów w dziedzinie technologii komputerowej Embedded. Korzystamy z naszej ogólnoświatowej sieci informacji i dostawców w celu terminowego i oszczędnego zakupu nowych części oryginalnych urządzeń w linii produkcyjnej.

EOL 1
EOL 2
EOL 3

Mimo że długoterminowa dostępność w sektorze komputerów przemysłowych jest gwarantowana od lat, w końcu nadchodzi moment, w którym producenci muszą zaprzestać produkcji, ponieważ albo niezbędne komponenty nie są już dostępne, albo zapotrzebowanie na przestarzałe technologie spadło do tego stopnia, że dalsza produkcja nie jest pod wyględem ekonomicznym dłużej opłacalna. Jednak nasi eksperci opracowali dla Ciebie indywidualne rozwiązanie w oparciu o ten jeden komponent z powodów dedykowanych, a po Twojej stronie kompletny nowy rozwój również nie jest ekonomicznie opłacalny? Mamy tutaj konflikt interesów, który IPC2U może pomóc Ci rozwiązać:

Dzięki wysokiej jakości i wyjątkowej sieci partnerów handlowych, możemy szybko i tanio zamawiać nowe zestawy, kompletne systemy i akcesoria, które oficjalnie przeszły jako produkty wycofane z rynku do przeszłości. Nasza dobrze skonstruowana baza danych, jak również doskonała sieć kontaktów z wybitnymi międzynarodowymi partnerami i dostawcami komponentów, modułów, wyświetlaczy, kompletnych systemów i wiele innych, pozwala nam na szybki przegląd dostępności, cen i ilości dostaw poszczególnych produktów i niewykorzystanych kontyngentów. Dzięki odpowiedniej ilości możemy również przekonać naszych dostawców do produkcji nowej edycji komponentów wycofanych z produkcji (EoL).

Przykładem takich produktów mogą być:

  • Płyty główne wszystkich rozmiarów,
  • Płyty główne Embedded
  • Backplane
  • Płyty PICMG
  • Embedded Box PC
  • Panel PC
  • Karty rozszerzeń
  • Nośniki pamięci, takie jak dyski PATA

Płyty przemysłowe, karty magistralowe, systemy Embedded i panele PC

IPC2U informuje Cię z wyprzedzeniem o zaprzestaniu produkcji (EOL) bądź też zmianach w produkcie (PCN), abyśmy mogli wspólnie z Tobą ocenić i uzyskać alternatywy. Jeśli produkt w naszym katalogu jest oznaczony jako „Niedostępny” lub „EOL”, skontaktuj się z nami. W większości przypadków możemy jednak wspierać i pozyskiwać oryginalne części lub typy porównań. Oczywiście możesz również poprosić nas o ponowne skonfigurowanie i zbudowanie zamiennych zestawów komputerowych lub kompletnych systemów opartych na produktach EOL, całkowicie przetestowanych i wyposażonych we wszystkie dodatkowe komponenty.

Terminy takie jak zarządzanie cyklem życia, zarządzanie łańcuchem dostaw, niedobór dostaw i zarządzanie zapasami stanowią część naszej codziennej pracy.

https://ipc2u.pl/custom-design/eol.php
22:49 25.07.2024