https://ipc2u.pl/o-nas/certyfikaty/
20:46 19.06.2024
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
W ulubionych nie ma żadnych pozycji
Wybrane produkty
Cena na żądanie
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

Certyfikaty

Orientacja na klienta spełnia międzynarodowe standardy

Langenhagen: Die IPC2U GmbH ist qualitäts- und kundenorientiert!

DIN-EN-ISO-9001

Norma zarządzania jakością

  1. Orientacja na klienta
  2. Odpowiedzialność kierownictwa
  3. Udział zaangażowanych osób
  4. Podejście zorientowane na proces
  5. Podejście systemowe do zarządzania
  6. Ciągłe doskonalenie
  7. Relacje z dostawcami dla obopólnej korzyści

DIN EN ISO 9001:2015 / certyfikat jako PDF

Langenhagen: IPC2U GmbH jest firmą zorientowaną na jakość i klienta! Potwierdzone zostało to przez jednostkę certyfikującą TÜV NORD CERT GMBH wiodącego dostawcy usług IT dla systemów jakości i zarządzania w dniu 28 lipca 2008 r., posiadającego certyfikat zgodny z Międzynarodową Normą Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000. W dniu 31.07.2018 system zarządzania jakością został zmieniony na ISO 9001: 2015.

Kierownictwo firmy oceniło certyfikację jako wielki sukces i ważny kamień milowy dla dalszego rozwoju firmy. Nasze wejście do grupy certyfikowanych firm postrzegamy jako cel ukierunkowany na realizację pomysłów i zamówień naszych partnerów biznesowych.

Zarząd IPC2U GmbH przyjął to odznaczenie od TÜV NORD CERT GMBH. Dzięki certyfikacji firma IPC2U GmbH podkreśla, że jest zaangażowana w ciągłą poprawę zadowolenia klientów i własnej wydajności. Jednocześnie zapewnia solidne i niezawodne podstawy do dalszego rozwoju biznesu na naszych rynkach docelowych.

Certyfikat ISO 9001: poprzeczka jest teraz wyższa

Dzięki certyfikacji ISO 9001: 2015 poprzeczka jest teraz wyższa: koncentracja na zorientowaniu na klienta, zarządzaniu procesami i ciągłym doskonaleniu manufaktury rozwiązań sprzętowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. IPC2U GmbH musi ciągle udowadniać, że jest firmą elastyczną dla co raz to nowszych wymagań rynku. Dlatego certyfikat musi być potwierdzany corocznie w ramach tzw. powtórnego audytu. Po trzech latach wymagana jest ponowna certyfikacja.

IPC2U GmbH: Zrównoważony wzrost wydajności procesów

Grupa IPC2U, założona w 1990 roku, jest jedną z wiodących europejskich firm IT w sektorze przemysłowym i automatyki. Firma ze swoimi kompetencjami rozwiązań IT dla przemysłu i handlu, planowania i realizacji projektów IT w środowisku przemysłowym ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami przemysłowymi. Doświadczenie projektowe, entuzjazm i potrzeba dokładnego zaspokojenia potrzeb klienta w wymaganej jakości i dokładności to główne elementy ponad 100 pracowników IPC2U. Ta globalna firma postawiła sobie za cel ujednolicenie technologii informatycznej i opracowanie jej na miarę dla klientów. 

https://ipc2u.pl/o-nas/certyfikaty/
20:46 19.06.2024