https://ipc2u.pl/catalog/i-2533cs
02:15 04.12.2020
. .
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
.
.
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:

I-2533CS

CAN to Single Mode Fiber Bridge, 1 (30 Km) Duplex type,Single mode, SC connector, 1310 nm

, Cena na żądanie ()
pcs.
Złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Producent :
ICP DAS
Typ 10/100 Mbit/s:
1xSC, Single-mode
Port CAN:
1
Wersja CAN:
ISO-11898-2, CAN 2.0A, CAN 2.0B
Temperatura:
-25 ... 75
Specyfikacja
producent
Imię / nazwa:
ICP DAS
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera:
obudowa z tworzywa sztucznego
Konfiguracja montażu:
Montaż na szynie DIN
Interfejsy sieciowe
10/100 Mbit/s:
1
Typ 10/100 Mbit/s:
1xSC, Single-mode
Protokoły przemysłowe
Port CAN:
1
Wersja CAN:
ISO-11898-2, CAN 2.0A, CAN 2.0B
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 30
Pobór mocy:
3
Warunki pracy
Temperatura:
-25 ... 75
Wilgotność:
10 ... 90
Warunki przechowywania
Zakres temperatur:
-30 ... 80
Wymiary i waga
Szerokość:
33
Wysokość:
126
Głębokość:
101
Dokumentacja
Podobne producty
CAN to Single Mode Fiber Bridge, 1 (60 Km) Duplex type,Single mode, SC connector, 1310 nm
, Cena na żądanie

Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z nami za pośrednictwem Chat lub wyślij nam e-mail sales@ipc2u.pl

Poproś o podobny produkt

Wymiary

Waga

Waga brutto: 0.32 kg
Waga netto: 0.25 kg

Ostatnio oglądany

https://ipc2u.pl/catalog/i-2533cs
02:15 04.12.2020