https://ipc2u.pl/catalog/jetnet4508f-sv2
19:31 22.11.2019
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:
Wybrane produkty
Cena na żądanie
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl

JetNet 4508f-s v2

Korenix Industrial Web-Managed 6x10/100Base-TX Ethernet Ring Switch and 2x100Base-FX Ports (SC or ST Connector by request) / Single-Mode, Support Modbus TCP/IP

, Cena na żądanie ()
pcs.
Złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Producent :
KORENIX
Konfiguracja montażu:
Ściana, Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s:
8
Typ 10/100 Mbit/s:
Single-mode
zarządzane:
tak
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 60
Temperatura:
-10 ... 70
Specyfikacja
producent
Imię / nazwa:
KORENIX
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera:
Obudowa aluminiowa
Konfiguracja montażu:
Ściana, Montaż na szynie DIN
stopień ochrony obudowy:
IPX1 (IP31)
Interfejsy I / O
RS-232:
1
Interfejsy sieciowe
10/100 Mbit/s:
8 (6x 10/100TX + 2x 100Base-FX)
Typ 10/100 Mbit/s:
Single-mode
Maksymalna szybkość transmisji danych Wi-Fi:
12176
Technologia sieciowa
zarządzane:
tak
protokół:
Modbus/TCP, GVRP, QoS, IGMP
Standard IEEE:
IEEE 802.1D-2004 for Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P for Class of Service, IEEE 802.1Q for VLAN Tagging, IEEE 802.1S for Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X for Authentication, IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3ad for Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
Protokoły przemysłowe
Modbus TCP:
tak
Wejście cyfrowe
Łączna liczba kanałow wejścia cyfrowego:
1
LED / Sterowanie
LED:
Dioda LED zasilania, 10/100M LED
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC:
10 ... 60
Pobór mocy:
15
Warunki pracy
Temperatura:
-10 ... 70
Wilgotność:
0 ... 95
MTBF:
661248
Warunki przechowywania
Zakres temperatur:
-40 ... 85
Wymiary i waga
Szerokość:
55
Wysokość:
149
Głębokość:
131.2
Normy i certyfikaty
Wibracje i wstrząsy:
EN 61373 Category 1 Class B
Freefall:
IEC 60068-2-32
Dokumentacja
Wymiary

Waga

Waga brutto: 1 kg
Waga netto: 0.9 kg

Ostatnio oglądany

https://ipc2u.pl/catalog/jetnet4508f-sv2
19:31 22.11.2019