https://ipc2u.pl/catalog/nsm-205aft-t
08:54 19.09.2020
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl
Koszyk
Cena na żądanie
Discount -
Razem:
Wybrane produkty
Cena na żądanie
Upoważnienie
Zaloguj Się:
Hasło:


Rejestracja
Forgot your password?
e-Mail::
Forgot your password?
+48 22 208 7702, sales@ipc2u.pl

NSM-205AFT-T

Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 1 Multi-mode 100 Base-FX Port, ST connector, metal case

, Cena na żądanie ()
pcs.
Złóż zamówienie
Złóż zamówienie
Producent :
ICP DAS
Konfiguracja montażu:
Montaż na szynie DIN
10/100 Mbit/s:
5
Typ 10/100 Mbit/s:
1xST, 4xRJ-45, Multi-mode
zarządzane:
nie
Napięcie wejściowe DC:
12 ... 48
Temperatura:
-30 ... 75
Specyfikacja
producent
Imię / nazwa:
ICP DAS
Konstrukcja
Konstrukcja obudowy / Obudowa Komputera:
Obudowa metalowa
Konfiguracja montażu:
Montaż na szynie DIN
stopień ochrony obudowy:
IP30
Interfejsy sieciowe
Łącznie Ethernet:
5
10/100 Mbit/s:
5
Typ 10/100 Mbit/s:
1xST, 4xRJ-45, Multi-mode
Interfejs Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-F, 100BASE-T
Typowa odległość:
2
Technologia sieciowa
zarządzane:
nie
Standard IEEE:
IEEE 802.3 for 10BaseT, IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX, IEEE 802.3x for Flow Control
chłodzenie
Typ:
Bez wentylatora /Fanless
LED / Sterowanie
LED:
Dioda LED zasilania, 10/100M LED, LNK/ACT LED
Wejście zasilania systemu
Napięcie wejściowe DC:
12 ... 48
Pobór mocy:
4.8
Bieżący:
0.2 (24 V)
dodatkowe wejście zasilania DC:
12 ... 48
Zapasowy pobór mocy:
4.8
Zapasowe zużycie prądu wejściowego:
0.2 (24 V)
Ochrona wejścia zasilania:
Odwrotna polaryzacja
Warunki pracy
Temperatura:
-30 ... 75
Wilgotność:
10 ... 90 (non-condensing)
Warunki przechowywania
Zakres temperatur:
-40 ... 85
Wymiary i waga
Szerokość:
25
Wysokość:
168
Głębokość:
133
Normy i certyfikaty
Certyfikaty:
CE, WEEE, FCC
Wymiary

Waga

Waga brutto: 0.6 kg

Ostatnio oglądany

https://ipc2u.pl/catalog/nsm-205aft-t
08:54 19.09.2020